יעוץ מקוון - שירות חדש במרפאתו של פרופסור נאמן

יעוץ מקוון - שירות חדש במרפאתו של ד"ר נאמן

המלצות ומכתבי תודה ממטופלים

רעות
רעות
קרא עוד
הגענו לערוך טקס ברית לבנו הבכור. עוד לפני בשלב קביעת מפגש קיבלנו יחס חם ושירותי מצוות המרפאה. ביום הברית ניתנו הנחיות מדוייקות לביצוע לפני החיתוך וגם אחרי. הברית עצמה נעשה עם הברכות כי היה לנו מאוד חשוב. ממליצים מאוד
אלן
אלן
קרא עוד
הגענו לערוך טקס ברית אצל פרופ' נאמן עמוס לבננו הבכור. עוד לפני בשלב קביעת מפגש קיבלנו יחס חם ושירותי מפרופ' נאמן ומצוות המרפאה. ביום הברית ניתנו הנחיות מדוייקות לביצוע לפני החיתוך וגם אחרי. הברית עצמה נעשה עם הברכות כי היה לנו מאוד חשוב. ממליצים מאוד על ביצוע ברית מילה ע"י פרופ נאמן
אנגלינה מירון
אנגלינה מירון
קרא עוד
וואווו!!!! עשינו ברית בחוויה כל כך טובה, טיפול מהיר ומקצועי באווירה כיפית עם פרופסור נעמן וכל הצוות שמקיף בתמיכה רבה!! תודה רבה לכם
א.י
א.י
קרא עוד
'הגענו עם בננו בן ה 5 וחצי לד"ר נאמן עם חשד להיצרות פתח השופכה. לאחר בדיקה הוחלט על פרוצידורה בשם מיאטוטומי במרפאה תחת הרדמה מקומית בלבד (משחה וספריי, ללא זריקה) הצוות כולו היה מהמם וזה לקח פחות מ 3 דקות ללא כאב ותוך שהוא מסתכל באייפון על סרטון בלי שהרגיש בכלל. עברו כבר 4 חודשים מאז ואנחנו כ״כ מאושרים שעשינו את זה, הבן שלנו עושה פיפי בלי להרגיש לא בנוח ובלי להשפריץ לכל עבר 🙂 ממליצים בחום!! תודה רבה!!
עידו גבאי
עידו גבאי
קרא עוד
השירות היה מעולה. מרמת קבלת הקהל ועד הפרוצודורה הרפואית שנעשתה באלחוש מקומי בלבד. הילד לא הרגיש כלום.
ת.ש.י
ת.ש.י
קרא עוד
ביצענו ברית עם דר נאמן, שנינו מאוד חששנו מן המאורע, ודר נאמן וקטיה האחות שליוותה אותו הרגיעו אותנו מהרגע הראשון. היו מאוד נעימים ונחמדים ובעיקר סופר מקצועיים!! ממליצים בחום!
א.ט.ח
א.ט.ח
קרא עוד
"זאת ברית מילה שניה שאנחנו עושים אצל ד''ר עמוס נאמן ואנחנו מאד מרוצים. האמינות, השירות, המקצועיות - הכל. בפעם הקודמת הוא גם זיהה בעיה ובזכותו יכולנו לטפל בה כבר בגיל צעיר. הוא והצוות דואגים לבדוק איך הילד גם כמה ימים אחרי ושוב לאחר כמה שבועות. הם תמיד זמינים לכל שאלה"
ליאור גורי
ליאור גורי
קרא עוד
"ברצוני להביע את מלוא הערכתי והתרשמותי משירות, ליווי וטיפול כל כך מקצועי. הגענו לד"ר נאמן לצורך ביצוע 3 פעולות בניתוח אחד בהרדמה מלאה- מיאטומיה + הידרוצלה + תיקון אשך טמיר. התהליך החל בליווי אנושי ומקצועי מצד ענת (אחראית אדמינסטרטיבית) שבא לידי ביטוי בהסבר מפורט על התהליך שאליו אנו נכנסים, שלב שלב בצורה מנומסת ומכילה שבהחלט חריגה (במובן החיובי). לאחר מכן קיבלנו חוו"ד רפואית מד"ר נאמן שהסביר בצורה כל כך מרשימה על ההליך הרפואי+ההחלמה שלאחר מכן.. בבדיקה הגופנית שלפני הניתוח עלה ד"ר נאמן על האשך טמיר למרות שבu.s המקדים לא ראו זאת.. הניתוח עבר בהצלחה ומיד לאחר מכן קיבלנו ערוץ פתוח וישיר לקטיה (אחות הקליניקה) לכל שאלה והמלצה.. הדבר המדהים מעבר להצלחת הניתוח הוא שכל מה שאמר והבטיח שיקרה ד"ר נאמן כך קרה! נדיר מאוד לקבל מעטפת כל כך מקצועית,אדיבה ומכילה כמו שקיבלנו מד"ר נאמן והצוות המדהים שלו.. תודה רבה ויישר כוח"
אביתר קרמר
אביתר קרמר
קרא עוד
''ד"ר נאמן והאחות קטיה שליוותה אותו השרו עלינו הרגשת ביטחון נהדרת בזמן הברית. היה קשר רציף עם קטיה מספר ימים אחרי זה, מיוזמתה, והם היו מאוד פנויים לשאלות אחרי התהליך"
ר.צ
ר.צ
קרא עוד
"עברתי ניתוח להשתלת אשך תותב דר נאמן נתן לי יחס אישי מקצועי ועשה עבושה נפלאה אני ממליץ בחום הרגשתי שאני בידיים טובות"
משה מיכאל, מצליח
משה מיכאל, מצליח
קרא עוד
ד"ר עמוס נאמן היקר כל פעם שהיינו אצלו והיינו המון תמיד ידע לתת תשובות על הכל בסבלנות "לפני הניתוח ואחרי מסר מידע מלא בסבלנות ואכפתיות בלי לחץ והרגיע אני כל כך מאושרת עבור הילד שלי שביצענו את הניתוחים דרכו עברנו ניתוח היפוספדיאס ואשך תמיר ולאחר 4 חודשים אשך תמיד ויצא מוצלח ברוך ה' "
דניאל כהן
דניאל כהן
קרא עוד
"הגעתי לד״ר נאמן עם הילד שלי- בן 8 חודשים, מאוד לחוצה עקב גילוי של אשך אחד גדול במיוחד. איך שהגעתי למרפאה מיד הבנתי שלא טעיתי, המזכירות המקסימות קיבלו אותנו בזרועות פתוחות אדיבות וחייכניות. ד״ר נאמן היה כל כך סבלני איתי (למרות הלחץ הרב וכמות השאלות) הסביר כמו שצריך על המצב של הילד ועל הליך הטיפול בו. היום אנחנו אחרי ניתוח של הידרוצל/בקע שעבר בהצלחה! תודה רבה לד״ר נאמן ולצוות המקסים אין כמוכם"
י.ח
י.ח
קרא עוד
"בנינו בן ה15 עבר ניתוח וריקוצלה באשך שמאל אצל ד"ר עמוס נאמן באסותא האבחון והניתוח היה מקצועי הרגשנו בידיים טובות וגם גישתו והיחס לנער היו תואמים בהומור וברוגע משך הניתוח היה מהיר והתאוששות מהירה באותו היום חזרנו הביתה, כמעט ללא כאבים בהחלמה ממליצה בחום שתהיה בריאות ורפואה שלימה לכולם"
טום וילף, הרצליה
טום וילף, הרצליה
קרא עוד
"הגענו לד״ר נאמן עם בני בן ה-3 לטיפול הרחבת פתח השופכה (מיאטוטומי). הטיפול שנעשה באילחוש מקומי עבר במהירות (כדקה), עדינות ובהצלחה. תודה רבה לד״ר נאמן, לאחות המקסימה קטיה ולמזכירה הנהדרת ענת. כולם היו אכפתיים, קשובים ונעימים; וכמובן על ההצלחה הגדולה של ההליך הרפואי שחסך אישפוז, הרדמה וכל הכרוך בכך."
נועם לוין
נועם לוין
קרא עוד
"פניתי לד"ר עמוס נאמן בעקבות חוות דעת מעולות. חוות הדעת היו מדוייקות פלוס. הילד עבר ברית שהיתה מהירה, מקצועית, נקייה והילד עוד נרדם ברכב חזרה.האחות והמזכירה היו מקסימות, קשובות וליוו אותנו גם לאחר התהליך כמו גם ד"ר נאמן עצמו. בתור אם לילד ראשון, התהליך הזה שלרוב קשה מאוד, עבר בצורה חיובית עם חיוכים. ממליצה בחום רב!"
מ.ב
מ.ב
קרא עוד
"שני הבנים שלי עברו מיאטוטומי במרפאה תחת אילחוש מקומי בלבד אצל ד"ר נאמן. פעולה מהירה שארכה 5 דק', ללא כאבים ועדיפה בעיני על פני החלופה שהיא אשפוז בבי"ח והרדמה מלאה. ד"ר נאמן מקצועי ונעים. אחרי הפעולה היו מעט כאבים ולאחר יום וחצי הכל חלף."
אביב טימסיט, טבריה
אביב טימסיט, טבריה
קרא עוד
"הבן שלי נולד עם היפוספדיאס סאבקורונאלי עם שופכה דקה מאוד ועקמת הגענו לדר עמוס נאמן עפ״י המלצות , ויצאנו מאוד מרוצים , מהיחס מהשירות ומהעבודה ומהצוות מהכול אין מילים ממליצים פלוסססס👍👍👍"
ליאם טינקוב, חדרה
ליאם טינקוב, חדרה
קרא עוד
"דר נאמן עמוס מאוד קשוב, אדיב ונעים הליכות. מצויין עם ילדים קטנים. מסביר הכל בצורה ברורה ונעימה. ממליצים בחום. הניתוח שעשה ד"ר נאמן עבר בהצלחה. תודה מכל הלב!"
אביב וייס
אביב וייס
קרא עוד
"עברתי ניתוח לתיקון וריקוצלה אצל ד״ר נאמן. הניתוח עבר בצורה מצויינת, יחסי אנוש מצויינים ויחס למטופל לפני הניתוח בצורה משביעה רצון. מבחינת העבודה, נעשתה עבודה אסתטית ומקצועית. אמליץ בחום למי שצריך לעבור זאת גם."
ד.ו נתניה
ד.ו נתניה
קרא עוד
"עברתי הליך של ציטוסקופיה והסרת ממצא. הופנתי לד״ר נאמן על ידי הצוות הרפואי שמלווה אותי בקהילה עקב חשש גדול מהליכים אלה. קיבלתי מד״ר נאמן וצוותו טיפול סבלני ומקצועי הן בפגישות הייעוץ והן בבית החולים בו עברתי את ההליכים."
ל.ש.ע
ל.ש.ע
קרא עוד
"שירות מצוין! מקצועי ביותר! ההחלמה היתה קלה ממש! לא סבל בכלל! ממליצה בחום!"
גפן אנור, באר יעקב
גפן אנור, באר יעקב
קרא עוד
"דר נאמן היה קשוב וסבלני, ענה לנו כל כל שאלה גם ערב הניתוח, הבין את הלחץ וידע להכיל ולהרגיע, ביום של הניתוח היה מאוד מקצועי ושוב מאוד מרגיע, ד"ר נאמן הבטיח לנו שהבן שלנו יחזור לעצמו שעות ספורות מרגע הניתוח וכך היה בדיוק, לא האמנו שנראה שהוא לא סובל בכלל מכאבים. ההחלמה הייתה באמת קלה ומהירה מאוד. חשוב לציין גם את בית החולים שהיה מקצועי והצוות היה מקסים."
רפאל נחום כהן, רחובות
רפאל נחום כהן, רחובות
קרא עוד
"הגעתי עם בני לד״ר נאמן עם חשד להידרוצל, בפגישה אחת תוך כמה דקות כבר קבעו לו תור לניתוח, מיותר לציין שהיחס גם המזכירה וגם ד״ר נאמן מקסימים מאוד! כמו כן גם הצוות במדיקל סנטר כולם אנושיים מאוד, יחס מעולה מומלץ בחום!❤️"
א.פ
א.פ
קרא עוד
"הגענו עם בננו לד"ר נאמן עם אבחנה של חשד להיפוספדיאס. ד"ר נאמן אבחן והפנה אותנו לניתוח של היפוספדיאס, תיקון עקמת הפין ותיקון ברית מילה. לאורך כל הדרך קיבלנו יחס מקצועי ואדיב. באנו עם הרבה שאלות וחששות וד״ר נאמן נתן לנו את כל התשובות ותחושת הביטחון שהיינו זקוקים לה. כבר ביום הניתוח ,לאחר ההתאוששות, בננו חזר להיות פעיל כאילו לא היה כלום וזה שימח אותו מאוד. אנחנו שמחים מאוד שהגענו לד״ר נאמן וממליצים עליו בחום."
ע.ח, רמלה
ע.ח, רמלה
קרא עוד
"ברצוני להודות לד"ר עמוס נאמן על הניתוח לתיקון הידרוצלה מצד ימין של בני בן ה6 שעבר בהצלחה רבה ברוך השם. ד"ר עמוס היה מאוד מקצועי,סבלני,עדין ,וכמובן מתחשב בצרכים של הילד וההורים. מאוד ממליצה ."
אורולוג מומלץ - מכתב תודה לד"ר עמוס נאמן
דילוג לתוכן